Institut Ruđer Bošković

Bijenička cesta 54, 10000 Zagreb
Tel: +385 (0)1 4561-111 OIB: 69715301002
Fax: +385 (0)1 4680-084 IBAN: HR6623600001101210403
PR: +385 (0)1 4571-269 SWIFT CODE: ZABAHR2X
Mail: info@irb.hr Porezni broj (VAT): HR69715301002
  PIC 999875031

Kontaktirajte nas

Ravnatelj

Dr. sc. Tome Antičić

Voditeljica Ureda ravnatelja

Ana Marija Horvatin

Tajnica ravnatelja

Jadranka Kučan
+385 1 468 0251

Ured za odnose s javnošću

Petra Buljević Zdjelarević
Ratko Mileta
+385 1 457 1269

Administrativne, stručne i tehničke službe

Tajništvo administrativnih, stručnih i tehničkih službi

Odjel za opće poslove i nabavu

Iveta Sekereš

Iveta.Sekeres@irb.hr
+385 1 468 0241
+385 91 571 2406

Odjel za projekte i transfer znanja

Odjel za računovodstvo i financije

Snježana Bebić

Snjezana.Bebic@irb.hr
+385 1 457 1363
+385 98 325 011

Odjel za ljudske potencijale

Mirna Benat

Mirna.Benat@irb.hr
+385 1 468 0209
+385 98 364 365

Odjel za pravne poslove

Ana Horvat

Ana.Weber@irb.hr
+385 1 456 1049
+385 99 263 0387

Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

Gordana Raguž

Gordana.Raguz@irb.hr
+385 1 456 1016
+385 99 232 7622

Odjel zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite od zračenja

Robert Bernat

Robert.Bernat@irb.hr
+385 1 457 1256
+385 91 792 4171

Odjel za informatičku potporu

Nikola Pavković

Nikola.Pavkovic@irb.hr
+385 1 456 1168
+385 99 3992 141

Pitanja ili komentari?

Ukoliko imate pitanja ili komentare vezane uz IRB, slobodno nas kontaktirajte putem web forme.


Ime i prezime *


E-mail *


Komentar *