Napredno pretraživanje

Kontaktirajte nas

Ured za odnose s javnošću

+385 1 457 1269

Broj pronađenih osoba: 903

Ana Smolko, dipl. ing. bio.

stručni suradnik

E-mail: Ana.Brcko@irb.hr

Tel: +385 1 456 0987

Int tel: 1642 1202

Soba: Krilo 5/316

E-mail: Ana.Suncana.Smith@irb.hr

Tel: +385 1 457 1366

Int tel: 1675 1382

Soba: Krilo 6/202

Ana Travizi, dr.sc.

znanstveni suradnik

E-mail: travizi@cim.irb.hr

Tel: +385 52 804 769

Int tel: 769

Mob: + 385 98 1823261

Soba: Rovinj

Ana Vidoš

Voditelj Odsjeka za organizaciju i marketing znanstvenih skupova, konferencija i događanja
Administrativne, stručne i tehničke službe
Ured ravnatelja

E-mail: avidos@irb.hr

Tel: +385 1 457 1333

Int tel: 1901

Mob: 098/480-671

Soba: Upravna zgrada/08

Andrea Moguš-Milanković, Prof. dr. sc.

znanstvena savjetnica, trajno zvanje

E-mail: Andrea.Mogus.Milankovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1149

Int tel: 1381

Soba: Krilo 6/101

Električna/dielektrična svojstva materijala
Impedancijska spektroskopija
Staklo, staklo-keramika, bioaktivni materijali

Andreja Gajović, dr. sc.

znanstveni savjetnik

E-mail: Andreja.Gajovic@irb.hr

Tel: +385 1 468 0113

Int tel: 1227

Soba: Krilo 1/215

Oksidne keramike za senzore, Nanostrukture s feroičnim svojstvima, Nanostrukture za katalizatore i solarne ćelije, Oksidni materijali s luminiscentnim svojstvima, Strukturna analiza funkcionalnih materijala (svi detalji u CV)

Andreja Jakas, dr. sc.

znanstveni suradnik

E-mail: Andreja.Jakas@irb.hr

Tel: +385 1 468 0103

Int tel: 1284 1276

Soba: Krilo 2/238

Andreja Mikoč, dr.sc.

znanstvena suradnica

E-mail: Andreja.Mikoc@irb.hr

Tel: +385 1 456 1115

Int tel: 1458 1515

Soba: Krilo 5/129