Napredno pretraživanje

Kontaktirajte nas

Ured za odnose s javnošću

+385 1 457 1269

Broj pronađenih osoba: 906

Andrej Jaklin, dr.sc.

znanstveni suradnik

E-mail: Andrej.Jaklin@irb.hr

Soba: Rovinj/Rovinj

E-mail: Andrey.Starodumov@irb.hr

Tel: +385 1 457 1349

Int tel: 1870

Soba: Krilo 2/128-C4

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

E-mail: acindric@irb.hr

Int tel: 1404

Soba: Vrtlarska kućica

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

E-mail: Andrijana.Kosic@irb.hr

Soba: Upravna zgrada

E-mail: Andro.Kovacic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1124

Int tel: 1409

Soba: Van de Graaff/205

E-mail: Aneliya.Karadzhinova.Ferrer@irb.hr

Tel: +385 1 457 1386

Int tel: 1468

Soba: Ciklotronsko krilo 2/04

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za opće poslove i nabavu

E-mail: Anita.Nekic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1057

Int tel: 1257

Soba: Upravna zgrada/6A

E-mail: Anita.Rajtaric@irb.hr

Tel: +385 1 468 0219

Int tel: 1501 1283

Soba: Radionice 1

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za ljudske potencijale

E-mail: Ankica.Roic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1360

Int tel: 1894

Soba: Upravna zgrada/11A

E-mail: Ankica.Vrataric@irb.hr

Tel: +385 1 468 0094

Int tel: 1514 1610

Soba: Krilo 5/303

Ante Ljubičić, dr.sc.

znanstveni savjetnik

E-mail: aljubic@irb.hr

Tel: +385 1 468 0203

Int tel: 1332

Mob: 0915485053

Soba: Ciklotronsko krilo 2/128-3

Fizika neutrina i čestica izvan Standardnog Modela

E-mail: pupacic@emma.irb.hr

Tel: +385 1 456 1008

Int tel: 1208

Soba: Krilo 4/6C

Ova stranica koristi kolačiće

Neki od tih kolačića nužni su za ispravno funkcioniranje stranice, dok se drugi koriste za praćenje korištenja stranice radi poboljšanja korisničkog iskustva.

Za više informacija pogledajte naše uvjete korištenja.

  • Kolačići koji su nužni za ispravno funkcioniranje stranice. Moguće ih je onemogućiti u postavkama preglednika.