Napredno pretraživanje

Kontaktirajte nas

Ured za odnose s javnošću

+385 1 457 1269

Broj pronađenih osoba: 898

Zoran Džolić, dr. sc.

znanstveni suradnik

E-mail: Zoran.Dzolic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1210

Int tel: 1306

Soba: Krilo 4/7B

Zoran Glasovac, dr. sc.

viši znanstveni suradnik

E-mail: Zoran.Glasovac@irb.hr

Tel: +385 1 456 1008

Int tel: 1208 1657

Soba: Krilo 4/15C

Kiselo-bazna svojstva organskih molekula
Kemija gvanidina
Organska sinteza potpomognuta mikrovalnim zračenjem
Kvantno-kemijski proračuni elektronske strukture molekula i reakcijskih mehanizama

Zoran Kokan, dr. sc.

viši asistent

E-mail: Zoran.Kokan@irb.hr

Tel: +385 1 456 1096

Int tel: 1296

Soba: Krilo 3/104

Supramolekulska kemija
Enantioselektivna kataliza
Biokonjugati

Zoran Štefanić, dr. sc.

znanstveni suradnik

E-mail: Zoran.Stefanic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1203

Int tel: 1264 1335

Soba: Krilo 3/114

Kristalografija
proteinska kristalografija

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

E-mail: zvjesos@irb.hr

Tel: +385 1 468 0943

Int tel: 1435 1939

Soba: Kontejner CIM/208

E-mail: Zvonko.Kolar@irb.hr

Int tel: 1765

Soba: Krilo 2/128-C3

E-mail: Djurdjica.Brlek@irb.hr

Int tel: 1583

Soba: Krilo 10/A-205

Đurđica Ugarković, prof. dr. sc.

znanstvena savjetnica IRB-a, naslovna redovita profesorica PMF-a u Zagrebu

E-mail: Durdica.Ugarkovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1197

Int tel: 1619 1445

Soba: Krilo 5/215