Napredno pretraživanje

Kontaktirajte nas

Ured za odnose s javnošću

+385 1 457 1269

Broj pronađenih osoba: 913

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za pravne poslove

E-mail: Ana.Weber@irb.hr

Tel: +385 1 456 1049

Int tel: 1249

Mob: +385 99 263 0387

Soba: Upravna zgrada/09

Anamaria Brozović, dr. sc.

viši znanstveni suradnik

E-mail: Anamaria.Brozovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1145

Int tel: 1545 1877

Soba: Krilo 5/007

Toksikologija

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za računovodstvo i financije

E-mail: apercinl@irb.hr

Tel: +385 1 457 1217

Int tel: 1575

Soba: Upravna zgrada/14

E-mail: Ana-Marija.Cindric@irb.hr

Tel: +385 1 457 1246

Int tel: 1298 1448

Soba: Ciklotronsko krilo 1/7

Ana Marija Horvatin, mag.

Voditeljica Ureda ravnatelja
Administrativne, stručne i tehničke službe
Ured ravnatelja

E-mail: Ana.Marija.Horvatin@irb.hr

Tel: +385 1 457 1330

Int tel: 3330

Mob: +385 99 2433 882

Soba: Upravna zgrada/08

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

E-mail: Ana.Marija.Vodopivec@irb.hr

Int tel: 1595

Soba: Kotlovnica

Ana Palčić, dr. sc.

znanstvena suradnica

E-mail: Ana.Palcic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1184

Int tel: 1503

Soba: Krilo 7/103

Sinteza
nukleacija
rast kristala
karakterizacija mikroporoznih materijala

Ana Šantić, dr. sc.

viša znanstvena suradnica

E-mail: Ana.Santic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1376

Int tel: 1910 1275

Soba: Krilo 6/111

Električna/dielektrična svojstva materijala
Impedancijska spektroskopija
Stakla
Keramike
Staklotvorne tekućine
Ionske tekućine
Bioaktivni materijali

Ana Šimatović, dr.sc.

viši asistent

E-mail: Ana.Simatovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1099

Int tel: 1299

Soba: Krilo 5/105A

Ana Smolko, dipl. ing. bio.

stručni suradnik

E-mail: Ana.Brcko@irb.hr

Tel: +385 1 456 0987

Int tel: 1642 1202

Soba: Krilo 5/316

Ova stranica koristi kolačiće

Neki od tih kolačića nužni su za ispravno funkcioniranje stranice, dok se drugi koriste za praćenje korištenja stranice radi poboljšanja korisničkog iskustva.

Za više informacija pogledajte naše uvjete korištenja.

  • Kolačići koji su nužni za ispravno funkcioniranje stranice. Moguće ih je onemogućiti u postavkama preglednika.