Napredno pretraživanje

Kontaktirajte nas

Ured za odnose s javnošću

+385 1 457 1269

Broj pronađenih osoba: 913

E-mail: Vlatko.Trputec@irb.hr

Int tel: 1496

Soba: Krilo 7/Podrum

Vuko Brigljević, dr. sc.

Znanstveni savjetnik

E-mail: Vuko.Brigljevic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1318

Int tel: 1868

Soba: Krilo 2/128-C1

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za računovodstvo i financije

E-mail: Zdenka.Luketic@irb.hr

Tel: +385 1 468 0244

Int tel: 1271

Soba: Upravna zgrada/13

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za računovodstvo i financije

E-mail: Zdenka.Vuraic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1100

Int tel: 1300 1506

Soba: Upravna zgrada/19

Zdenko Tkalčec, dr. sc.

znanstveni suradnik

E-mail: ztkalcec@irb.hr

Tel: +385 1 456 0930

Int tel: 1710

Soba: Pomoćni objekt 2

Mikologija
Bioraznolikost gljiva
Sistematika gljiva
Biogeografija gljiva

E-mail: Zdeslav.Zovko@irb.hr

Tel: +385 1 456 1148

Int tel: 1348 1847

Soba: Krilo 4/9A

E-mail: Zdravko.Dundovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1052

Int tel: 1252

Soba: Radionice 2/5

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za investicijsku izgradnju i održavanje

E-mail: Zdravko.Loncaric@irb.hr

Tel: +385 1 456 0986

Int tel: 1356

Soba: Kotlovnica

Zdravko Siketić, dr.sc.

znanstveni suradnik

E-mail: zsiketic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1012

Int tel: 1412

Soba: Van de Graaff/002

metode analize materijala pomoću ionskih snopova

Želimira Filić, prof.biol.

znanstveni novak - asistent

E-mail: Zelimira.Filic@irb.hr

Tel: +385 1 457 1258

Int tel: 1459 1617

Soba: Krilo 5/127

Temeljna biološka istraživanja streptomiceta

Željka Knežević Medija, dr.sc.

viša znanstvena suradnica

E-mail: Zeljka.Knezevic@irb.hr

Tel: +385 1 456 1098

Int tel: 1499

Soba: Ciklotronsko krilo 2/111

Dozimetrija i zaštita od zračenja

Administrativne, stručne i tehničke službe
Odjel za računovodstvo i financije

E-mail: Zeljka.Marinovic@irb.hr

Tel: +385 1 456 0953

Int tel: 1505

Soba: Upravna zgrada/18

Ova stranica koristi kolačiće

Neki od tih kolačića nužni su za ispravno funkcioniranje stranice, dok se drugi koriste za praćenje korištenja stranice radi poboljšanja korisničkog iskustva.

Za više informacija pogledajte naše uvjete korištenja.

  • Kolačići koji su nužni za ispravno funkcioniranje stranice. Moguće ih je onemogućiti u postavkama preglednika.